Kredyty hipoteczne

 


STANDARDOWE KREDYTY 

NA ZAKUP MIESZKANIA, DOMU

Kredyt na zakup lokalu mieszkalnego i domu rodzinnego na rynku wtórnym lub pierwotnym. Posiadamy oferty z 20 banków, analizując je wybieramy najtańszą, możliwą ofertę. Samodzielnie pobieramy m.in : Odpisy z ksiąg wieczystych, MPZP, mapy ewidencyjne i zasadnicze, informacje z rejestru gruntów i budynków. W zakresie naszych obowiązków jest również współpraca z rzeczoznawcami majątkowymi, ułatwiająca szybkie i niedrogie uzyskanie operatów szacunkowych.

NA ZAKUP DZIAŁKI

Zakup działki budowlanej (z możliwością zakupu budowy w trakcie oraz dokończenia budowy), siedliskowej lub rolnej z możliwością budowy domu wraz z gruntem. Istnieje możliwość otrzymania jednego kredytu na zakup działki i na wybudowanie na niej wymarzonego domu.

NA BUDOWĘ

Kredyt na budowę domu, rozbudowę, remont nieruchomości itp. Systemem gospodarczym i przez dewelopera. Banki nie wymagają faktur potwierdzających wykonane prace. Dla osób, które nie potrzebują wykończyć całej inwestycji od razu, istnieje możliwość postawienia domu do stanu deweloperskiego. Nie ma dla nas problemu z budową na działkach rolnych o powierzchni powyżej 30arów.

 

CIEKAWE POMYSŁY

NA WYNAJEM

Kredyt przeznaczony dla osób traktujących zakup nieruchomości jako inwestycję. Kredyt jest przeznaczony na budowę lub zakup: domu, lokalu mieszkalnego lub użytkowego, przeznaczonego na wynajem. W tym wypadku możliwe jest przyjęcie prognozowanego przyszłego dochodu.

MIX –KREDYT GOTÓWKOWY W CENIE KREDYTU HIPOTECZNEGO

Kredyt otwierający nowe możliwości. Złożenie jednego wniosku kredytowego umożliwia sfinansowanie nie tylko celu mieszkaniowego, ale też wielu innych, takich jak: spłata kredytów konsumpcyjnych, zakup samochodu czy nawet wyjazdu na urlop. Wszystko w cenie kredytu hipotecznego.

ZABEZPIECZENIE NA NIERUCHOMOŚCI OSOBY TRZECIEJ

W przypadku braku zabezpieczenia lub małej wartości własnej nieruchomości jest możliwość zabezpieczenia kredytu hipotecznego na nieruchomości należącej do członka rodziny lub znajomego. Wystarczy ich zgoda na piśmie.

DLA RODZICÓW

Ciekawy pomysł dla rodziców, którzy chcą dla swojego dziecka zakupić nieruchomość. Taki kredyt jest również dostępny z dopłatą MDM.

DLA WYNAJMUJĄCYCH

Warto się zastanowić czy zamiast płacić czynsz za wynajęte mieszkanie lub akademik, nie lepiej płacić ratę kredytu. Wówczas mieszkanie będzie na własność.